logo
Hakkımızda

Biz Kimiz İstanbul Hediyelik olarak 2004 yılının Mart ayında, hayattan keyif almaya yönelik en eğlenceli, yenilikçi, sıra dışı ve orijinal ürünleri sizlerle buluşturmak hedefiyle kurulmuş bir firmayız.

 

 

 

2011 yılında KEFO markasını oluşturarak yenilikler üretmeye ve ihracat hedeflerimiz doğrultusunda markamızı dünya çapında bilinir seviyeye ulaştırmak için var gücümüzle çalıştık.

 

 

 

2018 yılı mart ayında şirketleşme yolunda ilk adımımızı atarak KEFO GRUP TURİZM İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OLARAK  faal iş hayatımıza profesyonel bir şekilde devam etme kararı aldık.

 

 

Markamızın bilinirliği ve üretmiş olduğumuz ithal etmiş olduğumuz kaliteli ürünlerimizle ticaret hayatında büyük başarılara imza attık.

 

 


 

Sadece başkalarına değil, kendinize de hediye olarak alabileceğiniz sıradışı , ilginç, farklı, zengin ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz yenilikçi ve seçici olduğumuza inanıyoruz ve çizgimizi sürdürebilmek için hiç durmadan çalışıyoruz.

 

 


 

 

Dünya’daki trendleri takip ederek hayatınıza renk katacak ürünleri arayıp, buluyoruz ve Türkiye’ye getiriyoruz. Türkiye’de gördüğümüz henüz keşfedilmemiş ürünleri ise daha popüler olmadan sizlere ulaştırıyoruz.

 

 


 

 

Nargile ,nargile malzemeleri ,nargile kömürlerinin   üretimi, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonuyla hareket eden kefonargile.com


modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde bulundurmaktadır.


nargile kömürü ,çelik nargileler , kil lüleler ,elektrikli ocak modelleri ,nargile ve nargile kullanımın da size  kolaylık sağlayacak 


ürünlerin satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren kefonargile.com kullanıcılarına uygun, hızlı, sorunsuz ve güvenli alışverişi vizyon edinmiştir.